Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki17. Maja Gajewska, Błękit i siena III, 2020 17. Maja Gajewska, Błękit i siena III, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100 x 120 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 2200 SKU: 116227f861b6 Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22734