17. Juliusz Lewandowski ( Martwy)(ur. 1977, Warszawa ), ‘Witajcie w ciężkich czasach’ 2022

1. Opis pozycji: akryl , płótno, 90×120 cm

Sygnowany na odwrociu Juliusz Lewandowski ‘ Witajcie w cieżkich czasach’ 2022
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 24000

SKU: f1b10e41e866 Kategoria: Product ID: 25629