Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki17. Jan Stokfisz Delarue, Atelier Lux 17. Jan Stokfisz Delarue, Atelier Lux Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl,płótno, 40×40 cm w oprawie 60×60 cm sygnowany p.d.: STOKFISZ-DELARUE 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 9500 SKU: 6195cf7ec79f Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23942