Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki17. Jan Bonawentura Ostrowski, ‘Bez tytułu’, 2023 17. Jan Bonawentura Ostrowski, ‘Bez tytułu’, 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60×70, w oprawie 63×73 sygnowany z tyłu ramy ‘Ostrowski’ 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 3800 SKU: cb4e0d321c4a Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25956