Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki17. Dariusz Mlącki, Koperta, 2018 17. Dariusz Mlącki, Koperta, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 14 x 24 cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3200 SKU: d14b37c32122 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23567