Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki16. Vadim Voitekhovitch, ‘Parada planet’, 2021 16. Vadim Voitekhovitch, ‘Parada planet’, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 75×55, w oprawie 86×67 sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 9000 SKU: a4736909975e Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25954