Strona głównaXII Aukcja Sztuki16. Olena Horhol, Flowering 30, 2020 16. Olena Horhol, Flowering 30, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80x100cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 2147f17c1908 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23745