Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki16. Katarzyna Szydłowska, Rebeca, 2021 16. Katarzyna Szydłowska, Rebeca, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 100×100 cm 2. Cena wywoławcza: 9000 3. Cena końcowa: 9500 SKU: 7aa9ea51e4a5 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23940