Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki16. Joanna Sarapata (ur.1967), Ballerina 2023 16. Joanna Sarapata (ur.1967), Ballerina 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej , węgiel , szlagmetal , płótno 120×120 cm 2. Cena wywoławcza: 30000 3. Cena końcowa: 36000 SKU: c2a4bba3604a Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25627