Strona głównaXI Aukcja Sztuki16. Elena Zhenatova, Sparkled, 2020 16. Elena Zhenatova, Sparkled, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 50x70cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 0 SKU: 8994425e0e3c Kategoria: XI Aukcja Sztuki Product ID: 23431