Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki15. Tomasz Sętowski (ur.1961), Crazy man ‘ 15. Tomasz Sętowski (ur.1961), Crazy man ‘ Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej , płótno, 40×80 w oprawie 61×102 Sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 35000 3. Cena końcowa: 48000 SKU: 745f740510a4 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25625