Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki15. Łukasz Breitenbach, ‘Autopsja’, 2023 15. Łukasz Breitenbach, ‘Autopsja’, 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 73×100 sygnowany w l. d. rogu 2. Cena wywoławcza: 4500 3. Cena końcowa: 6000 SKU: 6a55d738a3fd Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25952