14. Vadim Voitekhovitch, Czekam na lot, 2021
1. Opis pozycji: tempera jajeczna / płótno, 80 x 58 cm
sygnatura na odwrociu na dolnej listwie krosna: VADIM VOITEKHOVITCH |2021 |CZEKAM NA LOT
2. Cena wywoławcza: 5000
3. Cena końcowa: 22000