14. Marcin Strokosz, Bez tytułu, 2018r
1. Olej płyta MDF 100X70, z przodu monogram MS z tyłu sygnowany Marcin Strokosz
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1000
Olej płyta MDF 100X70, z przodu monogram MS z tyłu sygnowany Marcin Strokosz