14. Marcin Strokosz, Bez tytułu, 2018r

1. Olej płyta MDF 100X70, z przodu monogram MS z tyłu sygnowany Marcin Strokosz
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1000

Olej płyta MDF 100X70, z przodu monogram MS z tyłu sygnowany Marcin Strokosz

SKU: 231953d8566d Kategoria: Product ID: 20294