14. Katarzyna Środowska, Płynąc do celu, 2018

1. Opis pozycji: olej/płótno, 90×120 cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1200

1}

SKU: 59e090983e49 Kategoria: Product ID: 22047