Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki14. Karolina Sulich, Bąbelki, 2013 r. 14. Karolina Sulich, Bąbelki, 2013 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 100 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 800 olej/płótno, 100 x 100 cm SKU: d08230ec4a77 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20460