14. Karolina Sulich, Bąbelki, 2013 r.

1. olej/płótno, 100 x 100 cm
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 800

olej/płótno, 100 x 100 cm

SKU: d08230ec4a77 Kategoria: Product ID: 20460