Strona głównaXIII Aukcja Sztuki14. Iryna Sevastianova, Wieczór, 2021 14. Iryna Sevastianova, Wieczór, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 100×70 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 3200 SKU: 537bbc0fc167 Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24139