13. Sylwia Brzyszczyk, Umrzeć tego nie robi się kotu, 2019

1. Opis pozycji: olej/płótno, 140×140 cm
2. Cena wywoławcza: 2000
3. Cena końcowa: 2600

SKU: 40ea0cfc7e04 Kategoria: Product ID: 22529