Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki13. Oliwia Smoleń, ‘Bez tytułu’, 2022 13. Oliwia Smoleń, ‘Bez tytułu’, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, średnica 40cm sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 2800 SKU: 7cbd6432d3da Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25948