Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki13. Norman Leto, Egoista-C-For PhotonHelp, 2017 13. Norman Leto, Egoista-C-For PhotonHelp, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 140x140cm 2. Cena wywoławcza: 9000 3. Cena końcowa: 9500 SKU: 2a8e708d9971 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23255