13. Łukasz Patelczyk, Kaszebe IV, 2021

1. Opis pozycji: olej / płótno, 110 x 140 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ,Kaszebe IV’/ Łukasz Patelczyk / 2021/ napis Nel w czterech narożnikach
2. Cena wywoławcza: 16000
3. Cena końcowa: 50000

SKU: 15efb3ca3aec Kategoria: Product ID: 24314