Strona głównaVI Aukcja Sztuki13. Katarzyna Czajka, Jeden ze stu 21, 2015 13. Katarzyna Czajka, Jeden ze stu 21, 2015 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 130×160 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: d682686f7921 Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21257