13. Jarosław Jaśnikowski, Eksplozja czasu, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 50 x 70 cm

sygnowany i datowany l.d.: JJ2022, opisany na odwrociu: JJAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | EKSPLOZJA CZASU| RZYMÓWKA 11.06.2022| NR-892|
2. Cena wywoławcza: 35000

SKU: 39be5294b089 Kategoria: Product ID: 24951