13. Jan Tarasin, Przedmioty, 1991

1. Opis pozycji: olej,płótno, 76 x 57 cm

sygnowany l.d.: Jan Tarasin 91,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jan Tarasin 1991 |Przedmioty
2. Cena wywoławcza: 55000
3. Cena końcowa: 120000

SKU: 2e8608ad591d Kategoria: Product ID: 23935