Strona głównaXI Aukcja Sztuki13. David Pataraia, bez tytułu, 2013 13. David Pataraia, bez tytułu, 2013 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 53x74cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 0 SKU: 891ead802eab Kategoria: XI Aukcja Sztuki Product ID: 23425