Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki13. Artur Smoła (ur.1976), ‘ Madonna z wydm ‘ 2022 13. Artur Smoła (ur.1976), ‘ Madonna z wydm ‘ 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100×140 cm opisany na odwrociu ASMOLA 22, ,,Madonny z wydm’, Tarnów 2022 2. Cena wywoławcza: 5500 3. Cena końcowa: 7000 SKU: eba872112a09 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25621