Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki13. Andrzej Fogtt, Jezioro w Kiersztanowie, 2011 13. Andrzej Fogtt, Jezioro w Kiersztanowie, 2011 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 198 x 142 cm 2. Cena wywoławcza: 46000 3. Cena końcowa: 48000 SKU: f184b48afe0a Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23560