Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej129. Agnieszka Sitko, Dziewczyna z czerwonymi włosami, 2014 129. Agnieszka Sitko, Dziewczyna z czerwonymi włosami, 2014 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 65 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 1600 SKU: d3cea533eeb3 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25373