12. Zdzisław Beksiński, BŻ, 1997

1. Opis pozycji: olej,płyta, 98×132 cm w oprawie 111×146 cm
w oprawie 111×146 cm

sygnowany na odwrocie: BŻ| BEKSIŃSKI| 1997
2. Cena wywoławcza: 170000
3. Cena końcowa: 340000

SKU: 94952698f6ff Kategoria: Product ID: 23934