Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki12. Zdzisław Beksiński, BŻ, 1997 12. Zdzisław Beksiński, BŻ, 1997 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płyta, 98×132 cm w oprawie 111×146 cm w oprawie 111×146 cm sygnowany na odwrocie: BŻ| BEKSIŃSKI| 1997 2. Cena wywoławcza: 170000 3. Cena końcowa: 340000 SKU: 94952698f6ff Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23934