Strona głównaXIII Aukcja Sztuki12. Wojciech Piekarski, Akt, 2021 12. Wojciech Piekarski, Akt, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 70 x100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 2800 SKU: b405f8c7c5a2 Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24135