12. Włodzimierz Pawlak, Obraz nieskończony, 2020
1. Opis pozycji: olej / płótno, 80 x 100 cm
opisany na odwrociu :WŁODZIMIERZ PAWLAK |OBRAZ NIESKOŃCZONY | 80 x100 | 2020
2. Cena wywoławcza: 25000
3. Cena końcowa: 32000