12. Włodzimierz Pawlak, Kółko – Krzyżyk, 2021

1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu p.g.:WŁODZIMIERZ PAWLAK| KÓŁKO I KRZYZYK| 80 x 100 | 2021
2. Cena wywoławcza: 22000
3. Cena końcowa: 30000

SKU: 482ff1f83e6f Kategoria: Product ID: 24715