Strona głównaKolekcjonerska Aukcja Sztuki12. Vadim Voitekhovitch, Dom na moście, 2020 12. Vadim Voitekhovitch, Dom na moście, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 75×55 cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3800 SKU: 87215cee33b4 Kategoria: Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22527