Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki12. Paulina Góra, Czarny Koń, 2014 12. Paulina Góra, Czarny Koń, 2014 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 70 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 2800 SKU: bbd5e9e346c7 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23558