Strona głównaIV Aukcja Sztuki12. Olga Bukowska, Warrior or fifth element, 2018 12. Olga Bukowska, Warrior or fifth element, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 70×100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1200 1} SKU: c9a6fbb52352 Kategoria: IV Aukcja Sztuki Product ID: 20628