12. Nina Zielińska-Krudysz, Akt cynobrowy, 2019

1. Opis pozycji: olej/płótno, 80x80cm
2. Cena wywoławcza: 800

1}

SKU: cc8af0ca7cb2 Kategoria: Product ID: 21800