Strona głównaX Aukcja Sztuki12. Krzysztof Kargol, Akt okrywający się tiulem 12. Krzysztof Kargol, Akt okrywający się tiulem Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2019, olej/płótno, 60 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 76dcaec0ec35 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22924