Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki12. Andrzej Fogtt, “Brda”, 2023 12. Andrzej Fogtt, “Brda”, 2023 Opis pozycji: olej, płótno Cena wylicytowana: 22 000 Cena wywoławcza: 16000Estymacja: 25000 – 35000 SKU: 002b8e105946 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26454