Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki119. Dariusz Mlącki, Koperta, 2020 119. Dariusz Mlącki, Koperta, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl,olej,płótno, 120 x 180 cm 2. Cena wywoławcza: 7000 3. Cena końcowa: 9000 SKU: 94bba1b31c6e Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24107