Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki117. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 23 III – 19 V 2016 117. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 23 III – 19 V 2016 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 13×18 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: DZIENNIK 23 III-19 V 2016|W.PAWLAK | 2016 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 5000 SKU: fa138acf202e Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24104