117. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 23 III – 19 V 2016

1. Opis pozycji: olej,płótno, 13×18 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: DZIENNIK 23 III-19 V 2016|W.PAWLAK | 2016
2. Cena wywoławcza: 3000
3. Cena końcowa: 5000

SKU: fa138acf202e Kategoria: Product ID: 24104