116. Edward Dwurnik, Tulipan, 2017

1. Opis pozycji: akryl,płótno,13 x18 cm

sygnowany i datowany p.d 2017| E.DWURNIK
sygnowany na odwrociu: 2017|E.DWURNIK
2. Cena wywoławcza: 10000
3. Cena końcowa: 11000

SKU: 070f3b5d0fb0 Kategoria: Product ID: 24103