Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki116. Edward Dwurnik, Tulipan, 2017 116. Edward Dwurnik, Tulipan, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl,płótno,13 x18 cm sygnowany i datowany p.d 2017| E.DWURNIK sygnowany na odwrociu: 2017|E.DWURNIK 2. Cena wywoławcza: 10000 3. Cena końcowa: 11000 SKU: 070f3b5d0fb0 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24103