115. Jacek Pałucha, Dwaj ludzie z szafą, 2014

1. Opis pozycji: olej,akryl,płótno, 55 x 46 cm
w oprawie 69 x 59,5 cm
2. Cena wywoławcza: 3000
3. Cena końcowa: 3400

SKU: 96bec6014b1d Kategoria: Product ID: 24101