114. Tomasz Sętowski, Bramy Atlantydy
1. Opis pozycji: akwaforta / papier, 43 x 20 cm
sygnowana ołówkiem : TSętowski, pośrodku opisany: „Bramy Atlantydy”, w p. d.: „akwaforta EA”
2. Cena wywoławcza: 1500
3. Cena końcowa: 2200