111. Eugeniusz Markowski, Koń 3-4-1
1. Opis pozycji: olej / płótno, 45,5 x 66 cm
sygnowany l.d.: E. Markowski
sygnowany i opisany na odwrociu: KOŃ 3-4-1|E.MARKOWSKI
2. Cena wywoławcza: 22000
3. Cena końcowa: 50000