Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki110. Henryk Opałka, Alfa one 110. Henryk Opałka, Alfa one Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: litografia 4/10, 47,5 x 59 cm sygnowany H. Opałka praca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 500 3. Cena końcowa: 0 SKU: a58a975ec91f Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24093