Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki11. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 04 I- 15 III, 2021 11. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 04 I- 15 III, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 100 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 26000 3. Cena końcowa: 28000 SKU: bc87e0e2409d Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23933