Strona głównaWarsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki11. Rafał Olbiński, Maria Stuarda, 2010 11. Rafał Olbiński, Maria Stuarda, 2010 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej / akryl / płótno, 54 x 34,5 cm w oprawie 60 x 80 cm sygnowany l.d.: ‘Olbiński’ 2. Cena wywoławcza: 50000 3. Cena końcowa: 100000 SKU: 1d6561a13e16 Kategoria: Warsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24310