Strona głównaIV Aukcja Sztuki11. Krzysztof Kargol, Akt z kluczem wiolinowym, 2019 11. Krzysztof Kargol, Akt z kluczem wiolinowym, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 33×41 cm 2. Cena wywoławcza: 700 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: 5abd2f9a363f Kategoria: IV Aukcja Sztuki Product ID: 20626