Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki11. Jan Bonawentura Ostrowski, Dziewczyna z ptaszkami, 2020 11. Jan Bonawentura Ostrowski, Dziewczyna z ptaszkami, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 60x70cm 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 3200 SKU: 59f77297d58d Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23251