11. Aleksander Kobzdej, bez tytułu, 1961

1. Opis pozycji: olej/płótno , 89×65 cm
syg.p.d Kobzdej 1961
opisy na odwrocie :Miłej, Dobrej, Kochanej
Aby pamiętała
Brance Kobzdej 26.VI.61
2. Cena wywoławcza: 40000
3. Cena końcowa: 48000

SKU: 3eb0a976b388 Kategoria: Product ID: 22525